Logga in

Kontakt

TECH Products Sweden AB
Ruskvädersgatan 10A
418 34 GÖTEBORG

Tel: 031 - 65 75 40

Alla |Försäljning & Marknadsföring |Kundservice |Konstruktion & Produktion |Personal & Administration |Konsulter
Morgan Hansson Morgan Hansson
Produktförsäljning Region Europa/Sverige
Kundsupport
Motståndssvetsning
Plasmasvetsning
Circotech
Reservdelar
Tel: 031-65 75 41, 070-550 91 02
E-mail: morgan@techproducts.se
Seppo Laukkanen Seppo Laukkanen
Försäljning Motståndsvets
Motståndssvetsning
Plasmasvetsning
Tel: 031-65 75 45, 0730-32 24 46
E-mail: seppo@techproducts.se
Roberto Aghilar Roberto Aghilar
Produktansvarig Region Europa/Sverige
Kundsupport
Plasmasvetsning
Circotech
Electrogas
Electroslagg
Mekanisk konstruktion
Tel: 031-65 75 43
E-mail: roberto@techproducts.se
Anders Johansson Anders Johansson
Kundsupport
Logistik Tel: 031-65 75 42
E-mail: anders@techproducts.se
Pia Karlsson Pia Karlsson
Administration
Personal Tel: 031-65 75 40
Ann-Lis Hansson Ann-Lis Hansson
Administration
Ekonomi Tel: 031-65 75 40
Susanne Johansson Susanne Johansson
Administration
Inköp
Ekonomi
Tel: 031-65 75 44
E-mail: susanne@techproducts.se
Per Lydén Per Lydén
Konsult
EL och Elektronik
Service motståndssvets
Service plasma
E-mail: per@techproducts.se
Robert Aghilar Robert Aghilar
Konsult
Mekanik och Svets
Pneumatik - Hydraulik
Service motståndssvets
E-mail: robert@techproducts.se